Komunikaty
*Informujemy że Niepubliczne Gimnazjum w Staniątkach pomaga w rozliczeniu podatku za rok 2014-nieodpłatnie.
*Rekolekcje Wielkopostne 9-11 marca 2015. Początek 8:30. Lekcje zaczynają się od 3 godziny lekcyjnej o godzinie 9:50.
*Zebranie z rodzicami odbędzie się 24 marca 2015 roku, o godzinie 17:30.
KONKURS NA WYKONANIE FOLDERU REKLAMUJĄCEGO WASZĄ SZKOŁĘ

Inauguracja. Gimnazjum w Staniątkach. Staniątki

Dyrektor Niepublicznego Gimnazjum w Staniątkach ogłasza konkurs na wykonanie folderu reklamującego szkołę

A skoro konkurs to i nagroda: przewidujemy dwie nagrody główne dla ucznia lub grupy uczniów, która wykonana najciekawszy folder za

1. miejsce nagroda o wartości 120 zł, za
2. miejsce nagroda o wartości 80 zł


Co z tymi folderami dalej… przede wszystkim zostaną wydrukowane na Dzień Otwarty Szkoły i rozdane rodzicom oraz zaproszonym gościom. Znajdą się również na stronie internetowej szkoły.

Głównym celem projektu jest stworzenie folderu, który będzie promował Waszą szkołę i jej osiągnięcia.
1 % dla Naszego Gimnazjum

Mikołaj. Gimnazjum w Staniątkach. Staniątki

Gimnazjum w Staniątkach informuje, że jak w poprzednich latach osoby potrzebujące pomocy przy rozliczeniach podatku dochodowego za rok 2014, mogą taką pomoc uzyskać w naszym Sekretariacie.

Pomoc udzielana jest całkowicie bezpłatnie, każdy uzyska od nas pomoc w formie rozliczonego, wysłanego elektronicznie formularza łącznie z wydrukowany urzędowym potwierdzeniem odbioru (UPO). Jeśli z rozliczenia będą chciały skorzystać jakieś osoby po raz pierwszy, to prosimy przynieść ze sobą zeznanie za zeszły rok (2013), gdyż wysyłka elektroniczna zeznania podatkowego za rok 2014 wymaga wpisania kwoty przychodu z zeszłorocznego zeznanie w celu weryfikacji w Urzędzie Skarbowym.

Chętni, przy tej okazji, będą mogli przekazać 1% z tytułu należnego podatku na potrzeby naszego Gimnazjum. Ale nie jest to obowiązkowe.

Zapraszamy codziennie od 9:00 do 13:00.
IX gminny konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 29 stycznia 2015 roku, chór naszego gimnazjum zajął I miejsce w IX gminnym konkursie Kolęd i Pastorałek ,który odbył się w Niepołomickim Centrum Dźwięku i Słowa, a organizatorem była Szkoła Podstawowa w Suchorabie.

Agata Kubik w kategorii solistów zajęła wysokie miejsce II.

Wszystkim chórzystom dziękuję za piękny śpiew i gratuluję pierwszego miejsca w gminie.
Opiekun Chóru
Wiesław Hytroś
Podsumowanie pierwszego półrocza

Żyjemy obok siebie. Zacznijmy żyć razem

22 stycznia zakończyliśmy pierwsze półrocze. Tego dnia odbyła się podsumowująca akademia dla uczniów oraz specjalna prezentacja dla rodziców w ramach zaplanowanego zebrania na koniec półrocza. Nasze sukcesy, osiągnięcia, wycieczki, ciekawe lekcje przedstawione zostały przez uczniów klasy II a z pomocą p. Agnieszki Brzegowej i p. Moniki Niziołek, które przygotowały ciekawą prezentację. Spotkanie uświetnił występ szkolnego chóru oraz klas drugich prezentujących kolędy, dzięki którym wygrały szkolny Konkurs Kolęd. Rodzice otrzymali okazjonalną gazetkę „FLESZ - Pierwsze półrocze naszymi oczami”, którą w ramach projektu gimnazjalnego wykonali uczniowie klasy III a. Wręczona została także nagroda dla Natalii Czajkowskiej, zwyciężczyni konkursu „Selfie z babcią, selfie z dziadkiem”, której jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nowym półroczu i udanych ferii.60 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Żyjemy obok siebie. Zacznijmy żyć razem

22 stycznia 2015.roku w 60 Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Domu Kultury w Woli Batorskiej, uczennica naszego gimnazjum Agata Kubik, w kategorii poezja śpiewana, zajęła pierwsze miejsce i tym samym przeszła do drugiego etapu powiatowego. Sukces odniosła także Natalia Czajkowska, która zajęła III miejsce w Konkursie Recytatorskim. Uczennice Natalia Migas, Aleksandra Chojnacka oraz Agata Kubik w tej samej kategorii otrzymały wyróżnienia. Joanna Wdaniec otrzymała dyplom za udział w konkursie.

Gratuluję sukcesu i życzę samych czystych dźwięków w powiecie.

Wiesław Hytroś

W pieśni wolność-konkurs pieśni patriotycznejRegulamin konkursu >>>
Karta zgłoszenia >>>


Dyrektor Niepublicznego Gimnazjum
Lila Dębosz

Góra Grosza!

 

W tym roku zebraliśmy prawie 500 złotych, a środki z tej akcji przekażemy do Towarzystwa NASZ DOM, którego podstawową działalnością jest tworzenie i rozbudowywanie Rodzinnych Domów Dziecka. Szczegółowe zestawienie zbiórki w poszczególnych klasach widać na poniższym zdjęciuKonkurs kolęd

 

19 grudnia 2014 r. na szkolnym korytarzu zorganizowana została bożonarodzeniowa akademia, którą uświetnił występ szkolnego chóru. Świąteczną atmosferę podgrzał międzyklasowy konkurs kolęd, który jest już tradycją naszej szkoły.

W tym roku:

I miejsce zajęły ex aequo kl. 2a oraz kl. 2b,
II miejsce kl. 3a,
III miejsce ex aequo kl. 1a oraz kl. 3b
IV miejsce kl. 1b

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!Żyjemy obok siebie. Zacznijmy żyć razem

Żyjemy obok siebie. Zacznijmy żyć razem

Uroczystym obiadem w Zajeździe Królewskim w Niepołomicach zakończył się projekt unijny, w którym przez ponad pół roku uczestniczyła młodzież z klas trzecich naszego gimnazjum. Uczniowie zostali uhonorowani przez Panią Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej dyplomami. Były również oficjalne podziękowania, kwiaty, życzenia noworoczne i pamiątkowe zdjęcia.

Opiekun: Ewelina Matyja-Pedagog Gimnazjum

Pół żartem, pół sercem

„Pół żartem, pół sercem”.

Dnia 28 listopada klasy II wybrały się do Teatru Ludowego na wieczorną sztukę „Pół żartem, pół sercem”. Główne role zagrali: Tomasz Schimscheiner oraz znany nam z poprzedniej wizyty w teatrze- Paweł Kumięga. Spektakl był dynamiczny, zaskakujący, przepełniony humorem. Opowiadał o dwóch aktorach, którzy znajdują ogłoszenie w gazecie i za wszelką cenę chcą pozyskać majątek starszej pani. Przyjeżdżają do jej domu w przebraniu siostrzenic. Podczas pobytu tam zakochują się w dwóch pięknych kobietach. Z każdą minutą akcja nabiera tempa. Genialna gra pana Schimscheinera dopełniła wszystkiego. Myślę, że wszystkim podobała się ta sztuka. Do domu wracaliśmy w doskonałych humorach. Spędzenie piątkowego wieczoru w teatrze jest świetnym pomysłem. Zachęcamy do tego !

Natalia Migas kl. II a

"Zemsta" A. Fredry - kolejne sceny

 

Pamiętacie „Zemstę” A. Fredry, swoją lekturę z pierwszej klasy? Uczniowie klasy I b postanowili dopisać kolejne sceny do tej popularnej komedii ;) Papkin w ich wersjach podjął się trudnych wyzwań i postanowił wyruszyć po krokodyla. Przeczytajcie jedną z prac i osądźcie, czy pierwszoklasiści podołali temu wyzwaniu.  Poniżej praca Stanisława Pigonia. Zapraszamy do lektury!Logo BIP. Gimnazjum w Staniątkach. Staniątki
GODZINY PRACY

SEKRETARIAT GIMNAZJUM

Poniedziałek - Piątek

800 - 1400

PRZYJMOWANIE STRON

Poniedziałek - Piątek

900 - 1300

ŚRODA, CZWARTEK SEKRETARIAT GIMNAZJUM CZYNNY OD 650


PEDAGOG SZKOLNY

mgr Ewelina Matyja

Godziny dyżurów dla uczniów i rodziców:

Poniedziałek

800 - 1200
Wtorek

1000- 1500
Środa

830 - 1330
Piątek

830 - 1130

ZEBRANIA
8 września 2014
godz. 1730
6 listopada 2014
godz. 1730
17 grudnia 2014
godz. 1730
Informacja o zagrożeniach.
22 stycznia 2015
godz. 1730
24 marca 2015
godz. 1730
11 maja 2015
godz. 1730
Informacja o zagrożeniach.


Licznik odwiedzin